AURA 30: Project 45+ „Kartu“ | Latvija | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 11.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

 

Dėmesio!

Spalio 3 d., 21 val. renginys AURA 30: Project 45+ "Kartu" | Latvija atšauktas. Bilietus galima išsikeisti į bet kurį spalio 1-4 d. AUROS spektaklį, norint išsikeisti bilietus būtina kreiptis info@aura.lt arba tel. +37061424277. Arba bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 17 d.

PREMJERA. Projektas 45+

„Kartu“ (Latvija)Trukmė: 30 min.

„Kartu“ – tai šokio spektaklis apie brandžius santykius, buvimą kartu ir bendrą tempą. Kai esame kartu, nesvarbu, kur einame. Svarbu tik tai, kad judame vienu ritmu, vieno tikslo link. Mes tyrinėjame du dalykus: judesio konceptą ir filosofinę prasmę – kas yra vienas greitis, ką reiškia bendras tempas, kai žmonės yra tokie skirtingi ir taip skirtingai evoliucionuoja.

Tai fizinis, kūniškas šokio spektaklis, lengvai pritaikomas erdvėje, o istorija, žinoma, pasakoja apie meilę.

PROJEKTAS 45+

Idėja kilo iš jau esamo, „Nordic Culture Point“ institucijos remiamo projekto „Gyvenimo šokio praktika: Projektas 45+”, kuriame dalyvauja šokio teatras „Fine5“ (Estija) ir šokio teatras „Stellaris“ (Norvegija). Choreografė Olga Žitluhina yra viena įtakingiausių Latvijos šiuolaikinio šokio figūrų. Ji yra šio lauko pradininkė, švietėja, mokytoja, organizatorė ir choreografė. 1996–2012 m. O. Žitluhina vadovavo savo šiuolaikinio šokio kompanijai, sukūrė per 20 pasirodymų ir juos pristatė 18-je pasaulio šalių. Šiandien O. Žitluhina vadovauja Latvijos kultūros akademijos Šiuolaikinio šokio programai bei tarptautiniam šokio festivaliui „Laiks Dejot“ Rygoje, Latvijoje.

Apsaugines kaukes devėti privaloma.

Daugiau informacijos ir festivalio programa www.dancefestival.lt jau netrukus!

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki
http://www.teatrai.lt/events/premjera-alisa-rez-antanas-obcarskas/5491