Asmik Grigorian // GRAND GALA KONCERTAS | Repertuaras
  • Organizatorius: Teatro dienos, VšĮ
  • Trukmė: 2 val.0 min.
Nuo 33.68 eurų
0 (Balsavo

0

)

ASMIK GRIGORIAN!

Geriausia operos solistė pasaulyje.

Su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru.

Dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius.

GRAND GALA koncertas.

Vienintelį kartą Kaune 2019-aisiais.

Spalio 31 d. „Žalgirio arenoje“.

Milano „La Scala“, Londono karališkoji opera, Vienos valstybinė ir Paryžiaus Bastilijos operos, Niujorko „Metropolitan Opera“. Kai visas pasaulis nori matyti šią nepaprastai talentingą dainininkę iš Lietuvos, supranti, kokią didelę dovaną ir privilegiją mes turime galėdami ją su išskirtine programa išgirsti Lietuvoje.

Naujoji soprano žvaigždė, pasaulinė operos sensacija, absoliučiai geriausia operos solistė – tik keli iš gausybės komplimentų, kuriais Asmik Grigorian apdovanojo užsienio žiniasklaida.

Ar kyla įspūdis, kad po Richardo Strausso operos „Salomėja“ premjeros Austrijoje „Salzburger Festspiele“ festivalyje ji staiga pabudo pasaulinio lygio žvaigžde?

Ir taip, ir ne.

2018 m. vasara. Zalcburgo publika dar neprasidėjus „Salomėjos“ parodymui žinojo, ko tikėtis. Jie mintinai mokėjo operos siužetą ir ne kartą matė personažą. Jų nebenustebinsi.

Bet ar tikrai?

Asmik Grigorian ne tik nustebino. Ji pribloškė, sužavėjo, sukrėtė visko mačiusią Austrijos operos gurmanų publiką. Žmonės salėje verkė, o kritikai ieškojo pačių išskirtiniausių pagyrų solistei, kuri parodė Salomėją, kokios niekas nė neįsivaizdavo esant.

Taip – tai buvo tas karjeros lūžis, po kurio atsiveria visas pasaulis. Ta naktis, po kurios tikrai atsibundama žvaigžde.

Tačiau tokia rolė, kokią sukūrė Asmik Grigorian, negimsta iš niekur. Toks talentas neišsiskleidžia per vieną naktį.

Už jos nugaros – 14 ilgų sudėtingų karjeros metų. Tėvų, taip pat operos žvaigždžių, Irenos Milkevičiūtės ir Gehamo Grigoriano perduota patirtis. Daugybė puikių vaidmenų, kurie po kruopelytę dėjo pagrindą tai Salomėjai, kuri galų gale prieš Lietuvos dainininkę parklupdė visą operos pasaulį.

Balandžio pabaigoje Londone vykusioje „International Opera Awards“ ceremonijoje Asmik Grigorian įteiktas geriausios metų operos solistės apdovanojimas – ir neįtikėtinas, nes tai vienas aukščiausių titulų, kokius tik yra pelnęs dainininkas iš Lietuvos, tačiau tuo pačiu ir labai logiškas.

Matant Asmik Grigorian scenoje, galima spėti, kad tai dar tik didelės legendos pradžia.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki