Amber Quartet | Repertuaras
  • Organizatorius: Ars libera, Asociacija
  • Trukmė: 1 val.30 min.
2017 Spalio 19 d.
19:00 val.
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5, Kaunas
2017 Lapkričio 8 d.
19:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
2017 Gruodžio 7 d.
18:00 val.
Marijampolės miesto kultūros centras, Vilkaviškio g. 2 - Kauno g. 3, Marijampolė
2017 Gruodžio 8 d.
18:00 val.
Panevėžio muzikinis teatras, Nepriklausomybės aikštė 8, Panevėžys
2017 Gruodžio 14 d.
19:00 val.
Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda
2017 Gruodžio 21 d.
18:00 val.
Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus
Nuo 8.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Ar girdėjote kaip skamba gintaras? Tai, kas rudenį įvyks Lietuvos kultūros padangėje, daug kam gali būti visiškai netikėta! „Amber Quartet“ – vienintelis pasaulyje pripažintų Lietuvos virtuozų kvartetas, grojantis išskirtiniais styginiais instrumentais, pagamintais iš tikro gintaro.

Gintaras vertinamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Tai stiprybės ir meilės simbolis kuris savo magiškoje esybėje saugo Baltijos jūros paslaptis. Ne tik šias gintaro prasmes, bet ir dar spalvingesnį jo veidą Lietuvos klausytojai galės pamatyti ir išgirsti „Amber Quartet“ koncerte.

Į „Amber Quartet“ susibūrė žinomi muzikos profesionalai, smuiko virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Tadas Dešukas, altininkas Tomas Petrikis bei violončelininkė Onutė Švabauskaitė.

„Labai džiaugiamės, galėdami pirmuosius vienintelio tokio ansamblio pasaulyje koncertus padovanoti būtent Lietuvos klausytojams. Koncertų metu keturi pripažinti muzikantai priverčia suskambėti milijonų metų senumo gamtos stebuklą ir styginiai instrumentai prabyla visiškai naujais ir netikėtais tembrais“, – apie būsimus koncertus pasakoja „ARTS Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

Šiuos nuostabius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, pagamino žinomas Lietuvos gintaro juvelyras ir dizaineris Šarūnas Davainis. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs savo techniniu išpildymu ir skambesiu.

Artėjantys koncertai žada muzikos gerbėjams ir gurmanams nepamirštamą kelionę po gintaro ir muzikos pasaulį, netikėtas improvizacijas, specialiai gintariniams instrumentams pritaikytas kūrinių aranžuotes ir nuotaikingų muzikos garsų paletę.

Koncertinėje programoje skambės A. Piazzolla, J. S. Bach, A. Vivaldi, Ch. Corea, J. Zavinula, Sting, „Led Zeppelin“ ir kitų garsių pasaulio kompozitorių bei grupių kūriniai.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia tikruosius muzikos gurmanus nepraleisti išskirtinių „Amber Quartet“ koncertų ir pasinaudoti galimybę pirmą kartą Lietuvos scenose išgirsti skambant tikrą gintarą.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki
Ačiū! Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienas!