Amber Quartet | Repertuaras
  • Organizatorius: Ars libera, Asociacija
  • Trukmė: 1 val.30 min.
Nuo 8.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Atšauktas pasirodymas Klaipėdoje. Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 28 d. kasose, kuriose juos pirkote.

Ar girdėjote kaip skamba gintaras? Tai, kas rudenį įvyks Lietuvos kultūros padangėje, daug kam gali būti visiškai netikėta! „Amber Quartet“ – vienintelis pasaulyje pripažintų virtuozų kvartetas, grojantis išskirtiniais styginiais instrumentais, pagamintais iš tikro gintaro, rengia galingą koncertinį turą po Lietuvą. Jau įvykęs koncertas Kauno filharmonijoje sužavėjo publiką skoninga, įdomia ir emocinga programa, o po koncerto skambėjo bisai ir ilgai netilo aplodismentai. Atvykusių į renginį muzikos kritikų nuomone Amber Quartet muzikavimas pranoko visus lūkesčius, todėl ansamblis turi didžiulį kūrybinį potencialą ir garantuotą tarptautinį pripažinimą.

Gintaras vertinamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Tai stiprybės ir meilės simbolis kuris savo magiškoje esybėje saugo Baltijos jūros paslaptis. Ne tik šias gintaro prasmes, bet ir dar spalvingesnį jo veidą Lietuvos klausytojai galės pamatyti ir išgirsti „Amber Quartet“ koncertuose.

Į „Amber Quartet“ susibūrė žinomi muzikos profesionalai, smuiko virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Tadas Dešukas, altininkas Tomas Petrikis bei violončelininkas Vaidas Tamošiūnas, kurie neslepia ambicijų nuolat sėkmingai koncertuoti tarptautinėse scenose.

„Labai džiaugiamės, galėdami pirmuosius vienintelio tokio kvarteto pasaulyje koncertus padovanoti būtent Lietuvos klausytojams, nes jau gruodžio mėnesį esame pakviesti dalyvauti keliuose stambiuose tarptautiniuose festivaliuose ir gastroliuosime užsienyje. Koncertų metu keturi pripažinti muzikantai įkvėps suskambėti milijonų metų senumo gamtos stebuklą ir styginiai instrumentai prabyls visiškai naujais ir netikėtais tembrais“, – apie būsimus koncertus pasakoja „ARTS Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

Idėja pagaminti šiuos nuostabius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, kilo žinomam Lietuvos gintaro juvelyrui ir dizaineriui Šarūnui Davainiui. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs savo techniniu išpildymu ir skambesiu.

Artėjantys koncertai žada muzikos gerbėjams ir gurmanams nepamirštamą kelionę po gintaro ir muzikos pasaulį, netikėtas improvizacijas, specialiai gintariniams instrumentams pritaikytas kūrinių aranžuotes ir nuotaikingų muzikos garsų paletę.

Koncertinėje programoje kaip ir dera išskirtiniam ansambliui, skambės išskirtinė muzika - A. Piazzolla, Sting, J. S. Bach, Pink Floyd, F. Sinatra, The Beatles, Ch. Corea, J. Zavinul, Led Zeppelin, D. Anger, D. Balakrishnan, Chicago ir kitų garsių pasaulio kompozitorių bei grupių kūriniai.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia tikruosius muzikos gurmanus nepraleisti išskirtinių „Amber Quartet“ koncertų ir pasinaudoti galimybę pirmą kartą Lietuvos scenose išgirsti skambant tikrą gintarą.

Spalio 19 d. 19 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje

Lapkričio 8 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Gruodžio 7 d. 18 val. Marijampolėje, kultūros centre

Gruodžio 8 d. 18 val. Panevėžyje, muzikiniame teatre

Gruodžio 14 d. 19 val. Klaipėdoje, kultūros fabrike

Gruodžio 21 d. 18 val. Alytuje, miesto teatre

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki
Ačiū! Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienas!