Adam Rapp NOKTIURNAS (rež. G. Padegimas) | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
  • Trukmė: 2 val.0 min.
Nuo 15.60 eurų
0 (Balsavo

0

)

2020 m. lapkričio 22 d. Kauno centriniame knygyne turėjęs įvykti spektaklis „Noktiurnas“ yra atšaukiamas dėl Lietuvoje įvesto karantino. Turimi bilietai galioja kituose Kauno miesto kamerinio teatro spektakliuose iki 2021 m. birželio 1 d. (dėl bilietų perkėlimo prašome skambinti tel. 861262226 arba rašyti el. paštu kasa@kamerinisteatras.lt). Norintieji grąžinti bilietus tai galės padaryti ten, kur juos įsigijo, iki 2021 m. birželio 1 d.

Vienas produktyviausių Lietuvos režisierių, pastatęs daugiau nei 100 spektaklių Lietuvoje ir užsienyje, Gytis Padegimas kartu su teatro, kino ir televizijos aktoriumi Dovydu Stončiumi didžiausiuose Lietuvos knygynuose ir bibliotekose pristato tragiškos istorijos spektaklį „Noktiurnas“, pasakojantį apie tai, kaip gyvenime svarbu atleisti.

 

„Vienintelis dalykas, kurio negalima atleisti – tai neatleidimas“ – pagrindinę spektaklio idėją, cituodamas prancūzų rašytoją Romeną Gari, nusako režisierius Gytis Padegimas. Pasak jo, atleidimo tema ir problema darosi vis aktualesnė. „Mokam kaltinti, bet nemokam atleisti.“

 

Spektaklis kuriamas pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo, dramaturgo, režisieriaus Adamo Rappo pjesę, kurioje 32-jų metų personažas skaudžiai išgyvena paauglystėje įvykusį tragišką nelaimingą atsitikimą. Pusantro dešimtmečio desperatiškai siekdamas atpirkimo, jis stengiasi susidoroti su skausmu ir susvetimėjimu. „Rašydamas knygą spektaklio herojus iš naujo išgyvena skausmingą praeitį, bet tuo pačiu sunaikina nuoskaudą, negatyvius išgyvenimus. Rašymas jam leidžia sugrįžti į pilnavertį gyvenimą.“

 

Gytis Padegimas lieka ištikimas tikrumui, autentiškumui, nuoširdumui ir atvirumui – tam, kas niekada nesensta. Nuolat ieškodamas naujų, Lietuvoje dar nepristatytų autorių, režisierius tikisi, kad šis spektaklis bus netikėtumas kiekvienam į jį ateinančiam mąstančia širdimi.

 

Režisierius – Gytis PADEGIMAS

Iš anglų kalbos vertė – Aivaras MOCKUS

Scenografė – Birutė UKRINAITĖ

Vaidina: Dovydas STONČIUS ir Albinas BUDNIKAS

 

PREMJERA – 2018 m. kovo 16, 17, 18 d.

 

Nuotraukos D. Matvejevo ir D. Stankevičiaus

 

Judėjimo negalią turinčius asmenis prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad Kauno Centrinio knygyno tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

 

 

 

 

 

 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki