Elitas (Ponai Glembajai)

Organizatorius:

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Aktoriai:

Vytautas Rumšas

Rimantė Valiukaitė

Algirdas Gradauskas

Rimantas Bagdzevičius

Trukmė:

3 val. 30 min.

Draminė trilogija "Ponai Glembajai", "Agonija" ir "Leda" vaizduoja Glembajų šeimos nuosmukį ir buržuazinės visuomenės krizę. Rašytojas daugiausia dėmesio skyrė atskiriems Glembajų šeimos atstovams, priklausantiems įvairioms kartoms, ir parodė jų kelią į Austro-Vengrijos imperijos visuomeninį ir ekonominį elitą. "Ponuose Glembajuose" jaunas tapytojas Leonas Glembajus, sunykus giminės turtams, nužudo savo pamotę, "Agonijoje" Laura, bankininko Glembajaus jaunesniojo brolio dukraitė, nusižudo nusivylusi meile, "Ledos" herojai vienas kitą apgaudinėja svetimoteriaudami ir visaip kitaip.

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.

Organizatorius:

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Aktoriai:

Vytautas Rumšas

Rimantė Valiukaitė

Algirdas Gradauskas

Rimantas Bagdzevičius

Trukmė:

3 val. 30 min.

Jūsų komentaras

Vardas:El. pašto adresas:Svetainės adresas:
Komentaras:

Redakcija turi teisę pašalinti skaitytojų komentarus, jei jie yra vulgarūs, įžeidžiančio pobūdžio, grasinantys, nėra susiję su komentuojamo turinio tema, yra pasirašyti apsimetus kitu realiu asmeniu. Komentaruose draudžiama prekių, paslaugų ar interneto tinklalapių reklama.

Facebook komentarai

(c) Teatrai.lt Visos teisės saugomos. Powered by Wordpress

Touched by digitouch!