Apie Teatrai.lt

2010 m. rugsėjį startavęs portalas www.teatrai.lt, į vieną virtualią erdvę sujungė Lietuvos teatrus, meno organizacijas, koncertų sales ir jų lankytojus. Gero laiko gidas žiūrovams pateikia visą aktualią informaciją – žinias apie premjeras, spektaklius, koncertus, repertuarus, naujausias recenzijas, pokalbius su teatro bei klasikinės muzikos pasaulio žmonėmis.

Teatrai.lt portale teatro mėgėjai gali rasti ne tik naujausią ir aktualiausią informaciją, susijusią su teatrų pasaulio naujienomis, bet ir vienoje vietoje saugiai bei patogiai įsigyti bilietus į daugelio šalies teatrų spektaklius, į kuriuos bilietus platina skirtingi Lietuvoje veikiantys bilietų platintojai.

Teatrai.lt turi beveik 7 tūkst. gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“ bei pristatė specialią programą (aplikaciją), skirtą „iPhone“ išmaniesiems telefonams.

2010 metais Teatrai.lt buvo pripažinti Lietuvos metų gaminiu ir apdovanoti Aukso medaliu informacinių technologijų srityje. 

www.teatrai.lt yra administruojamas UAB “TIKETA”.

Siekiant bendrauti ir ateityje, dalintis www.teatrai.lt naujienomis bei Jums aktualia informacija apie www.teatrai.lt teikiamas paslaugas, bei platinamus produktus, teirautis Jūsų nuomonės, siųsti naujienlaiškius (toliau – Rinkodaros pranešimai), portalą valdančiai bendrovei TIKETA, yra reikalingas Jūsų sutikimas gauti mūsų siunčiamą informaciją el. paštu.
  • gauti rinkodaros pranešimus i
    Jei ateityje nebenorėsite gauti TIKETA Jums elektroniniu paštu, SMS žinute ar kitomis nurodytomis priemonėmis siunčiamos informacijos, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą atsiųsdami laišką vartotojai@tiketa.lt. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje www.tiketa.lt. Negalėsime jums siųsti rinkodaros pranešimų, jeigu jūs esate jaunesni nei 16 metų amžiaus, todėl spauskite sutinku, tik tuo atveju, jeigu jūs esate vyresni.